ПІДОЗРА НА ПУХЛИНУ В ГОЛОВІ АБО В МОЗКУ

Потрібна порада?

Тільки що діагностована пухлина в головному мозку?

Ви тільки що отримали важку звістку – про те, що у Вас або близької людини діагностована пухлина в голові або в мозку. Після таких звісток настає бентежить і лякає час – що далі?

Пухлини головного мозку можуть бути непрогнозованими і агресивними, а можуть порівняно сприятливими і добре виліковними. Тому навіть тоді, коли пухлина виявлена на зовсім ранній стадії, найкраще діяти негайно.

Хоча діагноз пухлини головного мозку може змусити відчувати себе пригніченим і остовпілих, а також викликати почуття, що втрачено контроль над своїм життям, є різні способи вийти з цього душевного туману на світло і повернути контроль!

Можливо, Ви вже знаходитеся у вирі емоцій, а також відвідувань лікарів, друзів і сім’ї, і в цій невгамовним, що збиває з пантелику ситуації Вам може не вистачати часу, щоб зуміти зосередитися на питаннях, пов’язаних з незбагненними розуму рішеннями, але ці рішення потрібно прийняти негайно.

Переконайтеся в стані здоров'я - з'ясуйте діагноз і всі можливості лікування!

Навіть якщо у Вас діагностована пухлину в головному мозку і Вам пропонується її лікування традиційним способом, Ви все одно можете отримати оцінку другого кваліфікованого фахівця, щоб підтвердити свій діагноз і оцінити запропонований план лікування.

Лікуючий Вас лікар може не запропонувати все найбільш прогресивні методи діагностики і лікування, оскільки неможливо пов’язати в конкретній лікарні або не оплачуються з державного бюджету.

Навіть якщо після консультації з лікарем у Вас все ще виникають питання про Ваш діагноз або можливості лікування, Ви повинні шукати додаткову інформацію та надійні джерела догляду або задати ці питання фахівцям Центру радіохірургії «Сігулда».

З інноваціями проти лякаючою статистики!

Якщо у Вас або близької людини є симптоми, які свідчать про пухлину в головному мозку, або ж Вас недавно продіагностували, щоб візуалізувати пухлини і визначити місцезнаходження пухлини, а також щоб розробити правильний план лікування, важливо переконатися в точності діагнозу. Фахівці Центру радіохірургії «Сігулда» використовують найсучасніші можливості діагностики і досвід кращих нейрорадіологія.

Незалежно від того, якого роду пухлина у Вас діагностовано, дуже важливо ознайомитися з кращими можливостями лікування.

Класичні можливості лікування пухлин голови включають в себе хірургічне лікування, променеву терапію і медикаментозну хіміотерапію. Вам можуть бути запропоновані окремі методи або ж комбінація цих методів. Але в світі все ширше для лікування пухлин голови використовуються і інші альтернативні малоінвазивні методи.

Детальніше…

Одна з можливостей лікування, яка може Вам підійти, – роботизована радіохірургія з роботом CyberKnife. Незалежно від того, чи використовується CyberKnife як альтернатива хірургії або разом з нею і іншими видами лікування, CyberKnife дає нову надію кожному жителю!

З використанням технологій мікрохірургії в операціях і здатністю точно діагностувати пухлини головного мозку шанси пацієнтів вижити навіть в разі порівняно агресивних пухлин за останні десять років істотно підвищилися. Але актуальним питанням залишаються викликані хірургією побічні явища і неврологічні дефекти

Використання знань і досвіду лікарів, які працюють з інноваційними методами діагностики і лікування пухлин головного мозку і консультації з ними – Ваша кращий захист від негативної статистики виживання.

Боротьба з пухлиною в головному мозку для кожного своя. Отримуйте поради від друзів і сім’ї, але, врешті-решт, вибір тільки в Ваших руках. Визнайте і те, що добре бути залученим в свій план лікування – це Ваше здоров’я і Ваше рішення.

Менше

Запишіться на безкоштовну консультацію онлайн:

Наш клієнт-консультант незабаром зв’яжеться з вами. Якщо ви писали у вихідні або після робочого часу, ми обов’язково відповімо наступного дня.

Якщо у вас є додаткові запитання, телефонуйте за номером

Вайбер: +380 633562966

Телефон +380 988075609 (По цьому телефонному номеру Вас, напряму, з’єднають з лікарем і він відповість на всі Ваші питання.)

Що таке пухлина в головному мозку?

Не всі пухлини мозку є раком, але всі можуть бути небезпечними. Пухлина в головному мозку – це ненормальний стан клітин мозку та сполучної тканини, які через різні фактори починають розмножуватися і природним чином не гинуть. Вважається, що доброякісна пухлина головного мозку виростає лише з тих же клітин, з яких вона походить, і зазвичай не росте в інших структурах мозку і не викликає метастазів, але викликає інші мозкові структури та відбитки тканин та набряки. Доброякісні пухлини ростуть повільно і найчастіше виявляються побічними ефектами. Злоякісні пухлини, які також називають раком головного мозку, небезпечні для життя, швидко ростуть і можуть поширюватися на інші відділи головного та спинного мозку.
 • близько 297 000 людей щороку діагностують пухлини мозку у світі;
 • У Латвії щороку діагностують близько 185 злоякісних пухлин головного мозку, на жаль, доброякісні пухлини мозку не враховуються, але кількість може бути подібною;
 • причини пухлин головного мозку та їх виникнення у певних осіб ще не повністю відомі, але є кілька факторів, які сприяють їх розвитку;
 • більше 120 різних варіацій пухлин мозку;
 • Пухлини мозку можуть викликати як фізичні, так і когнітивні побічні ефекти, вони можуть бути постійними або минущими.
  З понад 297 000 людей, яким діагностовано первинні пухлини головного мозку цього року, близько 68% будуть доброякісними. Однак навіть доброякісні пухлини потрібно лікувати.
 • Якщо у вас чи коханої людини діагностовано пухлину в мозку, це не завжди є смертним вироком. Знаючи факти про пухлини мозку і знаючи, що існує кілька успішних методів лікування, ви можете отримати трохи спокою.

У нас є і гарні новини – завдяки новим видам лікування зараз в світі більше тих, що вижили з діагнозом «пухлина в головного мозку» ніж будь-коли раніше!

Причини пухлини головного мозку і те, чому це відбувається, поки невідомі, але ми знаємо, як Вам допомогти!

Причини пухлини головного мозку і чому це відбувається, поки невідомі, але ми знаємо, як вам допомогти!

 • Після створення Центру радіохірургії Сигулдської лікарні в 2015 році, в нашій клініці доступний найсучасніший метод лікування метастазів головного мозку за допомогою роботизованої радіохірургічної системи CyberKnife® M6:
 • CyberKnife® M6 забезпечує контроль локального вогнища хвороби на 87-95% з мінімальними побічними ефектами;
 • В нашій команді працюють досвідчені, висококваліфіковані фахівці (нейролог, нейрохірург, нейрорадіологія-діагност, радіолог-терапевт, онколог-хіміотерапевт, медичний фізик, асистент радіолога), які спеціалізуються на діагностиці та лікуванні метастазів головного мозку;
 • Кожен конкретний випадок розглядається командою фахівців на консиліумі;
 • Нашим клієнтам доступні сучасні методи діагностики пухлин головного мозку, такі як обстеження МРТ 3 Тесла, 64-шарове КТ-обстеження, дослідження ПЕТ / КТ;
 • Наші фахівці накопичили більш ніж двадцятирічний досвід лікування метастазів пухлин головного мозку різними методами, в тому числі понад 10 років за допомогою застосування радіохірургії;
 • Ми працюємо відповідно до принципів професійних асоціацій, використовуючи передовий досвід новітніх клінічних випробувань і провідних фахівців європейських клінік в рамках спеціально розробленого протоколу лікування метастазів пухлин головного мозку;
 • Ефективність результатів пацієнтів, які лікувалися протягом двох років, повністю відповідає результатам провідних центрів CyberKnife, як з точки зору ефективності, так і безпеки;
 • Основне завдання наших фахівців – запропонувати Вам найбільш підходящий метод діагностики та лікування.
 • Запитайте тут, і наші фахівці допоможуть Вам краще рішення.
 • можливість усунення локального метастазу без хірургічного втручання, незалежно від місця розташування в головному мозку;
 • можливість відмовитися від класичної променевої терапії, яка зазвичай не ефективна при лікуванні раку нирок або меланоми, оскільки ці пухлини є радіорезистентними при опроміненні всієї голови;
 • здатність контролювати захворювання протягом тривалого часу шляхом об’єднання радіохірургії із сучасною діагностикою, цільової терапією і реабілітацією;
 • здатність зберегти якість життя, комфорт і, можливо, працездатність.

Історії пацієнтів з пухлиною головного мозку

Domāja, ka insults - izrādās metastāzes

Аурімас (53 роки), працює в банку в Литві:

Думали інсульт – виявилося метастази

«Я потрапив до лікарні з симптомами як при інсульті – порушення мови і руху. Після проведення магнітно-резонансного дослідження в моїй голові виявили дві метастази.

Виявляється, вони є результатом раку нирок, який я лікував три роки тому. Я думав, що повністю вилікувався, тому що так сказали лікарі після операції на нирках. Але немає, хвороба знову дала про себе знати. Нейрохірург рекомендував операцію, але так як попередню переніс важко, я вирішив відмовитися. Лікарі сказали: якщо я не хочу робити операцію, то мене може врятувати тільки радіохірургічний метод. Було сказано, що така процедура доступна тут, в сусідній Латвії, в Сигулді, тому немає необхідності далеко їхати.

meningioma - audzējs galvas smadzenēs

Георг (63 роки), директор компанії:

Мене міг врятувати тільки робот.

Раптово вранці у мене з’явилося запаморочення, темніло в очах і все начебто двоїлась. Лікар призначив обстеження, і магнітний резонанс показав менінгіому – доброякісну пухлину, яка розростається з клітин оболонки мозку.

Коли я потрапив до професора-нейрохірургу Ігорю Аксіку, я був морально готовий до того, що мою пухлина прооперують. Але професор похитав головою і сказав, що оперувати не можна, тому що ризик надто великий – менінгіома знаходиться дуже близький до стовбура мозку. Лікар розповів мені, що в Сигулді планують відкрити Радіохірургічний центр, запропонував мені почекати і їхати лікуватися туди.

Що ми пропонуємо?

 • час і можливість продовжити розпочаті роботи, жити якісної життям, ніби раку і не було;
 • технологію лікування і якісні результати, як в кращих європейських клініках;
 • витрати в два рази нижче, ніж в Німеччині, Великобританії та інших країнах Європейського союзу;
 • заощадити час, який довелося б провести в післяопераційному догляді та на реабілітації;
 • увагу фахівців нашої команди до і після терапії;
 • доступність особистих і онлайн-консультацій, можливість зателефонувати лікарю і відразу отримати відповідь або рішення виниклої проблеми;
 • професіоналізм, розуміння і чуйність;
 • зрозумілі, прогнозовані витрати без прихованих додаткових витрат.

Рекомендуємо відвідати для додаткової інформації такі веб-сайти:

Про метод роботизованою радіохірургії CyberKnife M6 (англійською мовою): www.cyberknife.com

Інформація про лікування раку с CyberKnife: www.cyberknife-sigulda.com/ru/

бурик

Д-р Владислав Бурик

Експерт по радіохірургії

Експерт по нейрорадіохірургії з 10-річним досвідом в області роботизованої хірургії з CyberKnife G4 і M6.

Olga-Chuvashova-w-285x428

Проф. Ольга Чувашова

Експерт по радиології

Професор, Національна академія медичних наук України
maris mezeckis

Д-р Маріс Межецькіс

Радіолог-терапевт

Найбільш професійний і знаючий фахівець з лікування пухлин голови за допомогою радіотерапевтичного робота CyberKnife.
jana irsa

Ян Ірса

Консультант

Медичний асистент – відповість вам і допоможе зрозуміти, який спеціаліст вам потрібен.

Запишіться на безкоштовну консультацію онлайн:

Наш клієнт-консультант незабаром зв’яжеться з вами. Якщо ви писали у вихідні або після робочого часу, ми обов’язково відповімо наступного дня.

Якщо у вас є додаткові запитання, телефонуйте за номером

Вайбер: +380 633562966

Телефон +380 988075609 (По цьому телефонному номеру Вас, напряму, з’єднають з лікарем і він відповість на всі Ваші питання.)

Сайт pukhlyna.com.ua був розроблений Центром радіохірургії “Сігулда”.

Top